Сряда, 24 Юни 2026
  • Арена Радио
  • Новини
  • Новини
  • Програмата
    Online radio Arena
    Изтегли Winamp


  • Главно меню
  • Онлайн TV (Начало)
    За нас
    Нашите продукти
    Контакти
    Да правим филм в Русе
    Арт
    Реклама
    Връзки
    Приятели

    всички новини  »
    Изпрати своята новина  »
    RSS новини
    24.06.2026  » Времето днес и в следващите няколко дни


    Днес отново на много места в страната, с изключение на източните и югоизточните райони, ще има интензивни валежи и мощни гръмотевични бури. Очакват се и градушки. Има опасност и от наводнения. Максималните температури ще бъдат между 27° и 32°, в София – около 26°, по Черноморието – между 27° и 30°.

    На морския бряг ще бъде слънчево. И вятърът, и вълнението на морето ще бъдат слаби, а температурата на морската вода е 23° - 24°.

    В планините и утре се очакват проливни валежи и гръмотевични бури, с по-малка вероятност в масивите от Източна България.

    Интензивни валежи, гръмотевични бури и градушки ще има и на Балканите. В по-голямата част от Европа ще бъде слънчево и горещо. Екстремно високи ще се задържат температурите в Западна Европа. 

    У нас в четвъртък и петък температурите ще останат без промяна. Ще преобладава слънчево време, но ще има и райони със следобедни валежи. И през почивните дни ще бъде предимно слънчево. Ще вали на все по-малко места, а максималните температури слабо ще се повишат.

    АРЕНА
    «  Обратно към новините



  • АНКЕТА
  • НА АРЕНАТА



  • всички интервюта  »