Събота, 21 Май 2022
  • Арена Радио
  • Новини
  • НА АРЕНАТА
  • Програмата
    Online radio Arena
    Изтегли Winamp


  • Главно меню
  • Онлайн TV (Начало)
    За нас
    Нашите продукти
    Контакти
    Да правим филм в Русе
    Арт
    Реклама
    Връзки
    Приятели

    всички новини  »
    Изпрати своята новина  »
    RSS новини
    13.05.2022  » КИНОПРОГРАМА Cinema City Русе

    CC Rousse
    5/13/2022 - 5/19/2022


    Yellow Oleander Fri - Wed 19:00
    Thu 19:40
    Жълт олеандър (категория C+)
     
    In the Heart of the Machine Fri - Thu 17:10, 20:00
    В сърцето на машината (категория C+)
     
    Turning Red Sat - Sun 11:40
    Мей Червената панда (категория B)
     
    The Lost City Fri - Wed 19:30
    Изгубеният град (категория C)
     
    Doctor Strange and the Multiverse of Madness 3D Fri, Mon - Tue, Thu 14:00, 15:50, 16:40, 17:30, 18:40, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30
    Sat - Sun 11:15, 13:00, 14:00, 15:50, 16:40, 17:30, 18:40, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30
    Wed 13:00, 14:00, 15:50, 16:40, 17:30, 18:40, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30
    Доктор Стрейндж в мултивселената на лудостта 3D (категория C)
     
    Fantastic Beasts - The Secrets of Dumbledore Fri - Thu 14:10, 21:50
    Фантастични животни - Тайните на Дъмбълдор (категория C)
     
    Morbius Fri - Thu 22:20
    Морбиус (категория C+)
     
    The Bad Guys Fri, Mon - Tue, Thu 15:40, 17:50
    Sat - Sun 11:10, 13:20, 15:40, 17:50
    Wed 13:20, 15:40, 17:50
    Лошите момчета (категория B)
     
    The Northman Fri - Thu 19:20, 22:10
    Викингът (категория D)
     
    Firestarter Fri, Mon - Thu 16:00, 18:10, 20:15, 22:15
    Sat - Sun 11:45, 13:50, 16:00, 18:10, 20:15, 22:15
    Подпалвачката
    Премиера
    Escape Fri, Mon - Tue, Thu 15:30, 17:40, 19:50, 22:00
    Sat - Sun, Wed 13:10, 15:30, 17:40, 19:50, 22:00
    Бягство (категория C+)
    Премиера
    Monsters Fri - Wed 17:00, 21:10
    Thu 17:00, 21:20
    Чудовища (категория C+)
     
    Sonic The Hedgehog 2 Dubbed Fri, Mon - Thu 14:20, 16:50
    Sat - Sun 11:50, 14:20, 16:50
    Соник - Филмът 2 Дублиран (категория B)
     
    The Ogglies Fri, Mon - Thu 14:40
    Sat - Sun 11:00, 14:40
    Оглитата - Добре дошли в Смърделград (категория A)
     
    Pinocchio - A True Story Fri, Mon - Tue, Thu 14:00, 15:30
    Sat - Sun 11:30, 12:30, 13:30, 15:30
    Wed 13:30, 14:00, 15:30
    Пинокио - истинска история (категория B)
     
    Twenty One Pilots Cinema Experience Thu 19:00
    Twenty One Pilots Cinema Experience
    Специално
    Escape The Field Fri, Mon - Tue, Thu 15:20, 17:20, 19:40, 21:40
    Sat - Sun 11:20, 13:15, 15:20, 17:20, 19:40, 21:40
    Wed 13:15, 15:20, 17:20, 19:40, 21:40
    Поле на смъртта
    Премиера


    «  Обратно към всички текстове


  • АНКЕТА
  • НА АРЕНАТА



  • всички интервюта  »