Вторник, 31 Март 2020
  • Арена Радио
  • Новини
  • НА АРЕНАТА
  • Програмата
    Online radio Arena
    Изтегли Winamp


  • Главно меню
  • Онлайн TV (Начало)
    За нас
    Нашите продукти
    Контакти
    Да правим филм в Русе
    Арт
    Реклама
    Връзки
    Приятели

    всички новини  »
    Изпрати своята новина  »
    RSS новини
    30.03.2018  » КИНОПРОГРАМА Cinema City Русе

    CC Rousse
    3/30/2018 - 4/5/2018
    School Ties Fri - Thu 14:15, 16:40, 19:15
    Привличане (категория C)

    Black Panther 3D Fri - Thu 15:50
    Черната пантера 3D (категория C)

    Pacific Rim:Uprising 3D Fri, Mon - Thu 15:20, 17:40, 20:00, 22:15
    Sat - Sun 13:00, 15:20, 17:40, 20:00, 22:15
    Огненият пръстен: Революция 3D (категория B)

    Ferdinand 2D Sat - Sun 12:30
    Бикът Фердинанд 2D (категория B)

    Lilly The Little Fish Sat - Sun 11:50
    Лили Рибката (категория B)

    Gnome Alone 3D Fri, Mon - Thu 15:30, 17:20
    Sat - Sun 11:30, 13:30, 15:30, 17:20
    Гномчета вкъщи 3D (категория B)

    Red Sparrow Fri - Tue, Thu 17:50, 20:40
    Wed 21:20
    Червената лястовица (категория D)

    Molly's Game Fri - Thu 14:50
    Принцесата на покера (категория C)

    Death Wish Fri - Thu 16:50, 19:10
    Лично правосъдие (категория D)

    Peter Rabbit Fri, Mon - Thu 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 19:00, 21:00
    Sat - Sun 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 19:00, 21:00
    Зайчето Питър (категория B)
    Премиера
    Tomb Raider Fri, Mon - Thu 14:45, 17:10, 18:30, 19:30, 20:50, 22:00
    Sat - Sun 12:20, 14:45, 17:10, 18:30, 19:30, 20:50, 22:00
    Tomb Raider: Първа мисия 3D (категория C)

    Hurricane Heist Fri, Mon - Tue, Thu 21:30
    Sat - Sun 13:40, 21:30
    Категория 5 (категория C)

    Gringo Fri, Mon - Thu 21:45
    Sat - Sun 12:00, 21:45
    Гринго (категория C)

    Ready Player One Fri, Mon - Thu 14:10, 17:00, 18:15, 19:45, 21:10, 22:30
    Sat - Sun 11:20, 14:10, 17:00, 18:15, 19:45, 21:10, 22:30
    Играч първи, приготви се 3D
    Премиера
    The Shape of Water Fri - Thu 14:20
    Формата на водата (категория D)

    The Strangers: Prey at Night Fri - Thu 19:20, 21:20
    Непознатите 2: Жестоки игри (категория D)

    NT Live presents: Hamlet Wed 19:00
    NT Live представя: Хамлет
    Премиера




    «  Обратно към всички текстове


  • АНКЕТА
  • НА АРЕНАТА



  • всички интервюта  »