Вторник, 14 Април 2026
  • Арена Радио
  • Новини
  • Новини
  • Програмата
    Online radio Arena
    Изтегли Winamp


  • Главно меню
  • Онлайн TV (Начало)
    За нас
    Нашите продукти
    Контакти
    Да правим филм в Русе
    Арт
    Реклама
    Връзки
    Приятели

    всички новини  »
    Изпрати своята новина  »
    RSS новини
    14.04.2026  » MASKA сменя мястото - шоуто става още по-голямо


    Русе се подготвя за едно от най-мащабните автомобилни събития на годината на 4 юли. Международният тунинг фестивал MASKA XXXL ще събере любители на високите скорости, адреналина и шоу културата, като тази година новата локация е „Тир паркинг Русе“, където ще се проведе зрелищният вечерен спектакъл.

    Събитието ще предложи много повече от традиционен тунинг събор. Посетителите ще могат да видят едни от най-добрите дрифт пилоти, а кулминацията ще бъде MASKA XXXL DRIFT SPECTACLE – нощно шоу, съчетаващо дрифт, Gymkhana, музика, светлини и специални ефекти. Организаторите обещават силни емоции и преживяване, което превръща публиката в част от самото действие.

    През деня фестивалът ще запази познатия си формат с безплатен достъп до тунинг изложението, където ще бъдат представени впечатляващи автомобили от България и чужбина. Вечерната програма обаче ще бъде с билет и ще предложи значително по-мащабно шоу.

    Цените за MASKA XXXL DRIFT SPECTACLE са 6 евро за деца, 15 евро за възрастни и 80 евро за VIP достъп. Билети могат да бъдат закупени онлайн от maskaevents.com, на касите на EasyPay, както и на място при наличност. Важно е да се отбележи, че билетът важи само за вечерното шоу, докато дневната част на фестивала остава с вход свободен за всички.

    С новата си концепция и избор на локация, MASKA XXXL има амбицията да превърне Русе в сцена на едно от най-впечатляващите автомобилни събития, съчетаващо скорост, зрелище и модерна шоу култура.

    АРЕНА

    «  Обратно към новините



  • АНКЕТА
  • НА АРЕНАТА



  • всички интервюта  »