Вторник, 23 Април 2024
  • Арена Радио
  • Новини
  • НА АРЕНАТА
  • Програмата
    Online radio Arena
    Изтегли Winamp


  • Главно меню
  • Онлайн TV (Начало)
    За нас
    Нашите продукти
    Контакти
    Да правим филм в Русе
    Арт
    Реклама
    Връзки
    Приятели

    всички новини  »
    Изпрати своята новина  »
    RSS новини
    29.03.2024  » КИНОПРОГРАМА Cinema City Русе


    CC Rousse
    3/29/2024 - 4/4/2024

    Dune: Part Two Fri, Mon - Thu 14:45, 17:00, 18:10, 20:30, 21:40
    Sat - Sun 11:30, 14:45, 17:00, 18:10, 20:30, 21:40
    Дюн: Част втора (категория C)
     
    Dogs at the Opera Fri, Mon - Thu 14:50
    Sat - Sun 11:50, 14:50
    Кучета в операта (категория A)
     
    Madame Web Fri - Thu 21:20
    Мадам Уеб (категория C)
     
    Kung Fu Panda 4 3D Fri, Mon - Thu 14:10, 16:20, 18:30, 20:40
    Sat - Sun 12:00, 14:10, 16:20, 18:30, 20:40
    Кунг-фу панда 4 3D (категория B)
     
    Pulse of the Dance Sat - Sun 12:50
    Пулсът на танца (категория B)
     
    Butterfly Tale Sat - Sun 12:20
    Легенда за пеперудите (категория A)
     
    Imaginary Fri - Thu 16:40, 21:45
    Чонси (категория C+)
     
    Godzilla x Kong: The New Empire 3D Fri, Mon - Thu 14:00, 15:00, 16:30, 17:30, 19:00, 20:00, 21:30, 22:30
    Sat - Sun 11:40, 12:30, 14:00, 15:00, 16:30, 17:30, 19:00, 20:00, 21:30, 22:30
    Годзила и Конг: Нова империя 3D
    Премиера
    The Three Musketeers: Milady Fri - Thu 21:10
    Тримата мускетари: Милейди (категория C)
     
    Haunting of the Queen Mary Fri - Thu 17:10
    Кошмари на Queen Mary (категория D)
     
    Louis & Luca - Mission to the Moon Sat - Sun 11:10
    Луис и Лука: Мисия до Луната (категория B)
     
    Kung Fu Panda 4 2D Fri, Mon - Thu 15:30, 17:40, 19:40
    Sat - Sun 11:00, 13:10, 15:30, 17:40, 19:40
    Кунг-фу панда 4 2D (категория B)
     
    Beautiful Wedding Fri, Mon - Thu 15:10, 19:50, 22:00
    Sat - Sun 13:00, 15:10, 19:50, 22:00
    Красива сватба (категория C+)
     
    Immaculate Fri, Mon - Thu 15:50, 20:15, 22:15
    Sat - Sun 13:40, 15:50, 20:15, 22:15
    Непорочна (категория D)
     
    Arthur the King Fri - Thu 14:30, 17:50
    Артър (категория B)
     
    Race for Glory: Audi vs. Lancia Fri - Thu 18:50
    Надпревара за слава (категория C)
     
    The Jungle Bunch 2: World Tour Fri, Mon - Thu 15:20, 17:20, 19:20
    Sat - Sun 11:20, 13:20, 15:20, 17:20, 19:20
    Героите на джунглата 2: Около света
    Премиера


    «  Обратно към всички текстове


  • АНКЕТА
  • НА АРЕНАТА



  • всички интервюта  »