Вторник, 23 Април 2024
  • Арена Радио
  • Новини
  • НА АРЕНАТА
  • Програмата
    Online radio Arena
    Изтегли Winamp


  • Главно меню
  • Онлайн TV (Начало)
    За нас
    Нашите продукти
    Контакти
    Да правим филм в Русе
    Арт
    Реклама
    Връзки
    Приятели

    всички новини  »
    Изпрати своята новина  »
    RSS новини
    29.02.2024  » КИНОПРОГРАМА Cinema City Русе

    CC Rousse
    3/1/2024 - 3/7/2024
    Dune: Part Two Fri, Mon - Thu 14:20, 15:30, 17:40, 18:45, 20:00, 21:00, 22:00
    Sat - Sun 11:10, 12:15, 14:20, 15:30, 17:40, 18:45, 20:00, 21:00, 22:00
    Дюн: Част втора
    Премиера
    Masha and the Bear: Twice the Fun Sat - Sun 11:00
    Маша и Мечока: Двойно забавление (категория A)

    Dogs at the Opera Fri, Mon - Thu 14:10, 15:50, 17:30
    Sat - Sun 12:20, 14:10, 15:50, 17:30
    Кучета в операта (категория A)

    Wonka Fri, Mon - Thu 14:00, 16:30
    Sat - Sun 11:30, 14:00, 16:30
    Уонка дуб (категория B)

    Migration 2D Sat - Sun 12:50
    Mon 13:00
    Патешки истории 2D (категория B)

    The Inseparables 2D Sat - Mon 13:00
    Неразделните 2D (категория B)

    The Beekeeper Fri - Thu 15:10, 19:20
    Пчеларят: Смъртна Присъда (категория D)

    Argylle Fri - Thu 21:50
    Аргайл: Супершпионин (категория C+)

    Madame Web Fri - Thu 17:20, 19:50, 22:20
    Мадам Уеб (категория C)

    Anyone But You Fri, Tue - Thu 19:00
    Sat - Sun 12:00, 19:00
    Mon 13:10, 19:00
    Обичам да те мразя (категория C+)

    Bob Marley: One Love Fri - Thu 21:15
    Боб Марли: One Love (категория C)

    Pulse of the Dance Fri - Thu 14:50, 17:00, 19:10
    Пулсът на танца (категория B)

    Snowtime 2D Sat - Sun 11:00
    Снежни топки 2D (категория B)

    Butterfly Tale Sat - Sun 11:40, 13:30
    Mon 13:30
    Легенда за пеперудите (категория A)

    Cybercrime Fri - Thu 21:30
    Киберпрестъпност/Story-та (категория B)

    German Lessons Fri - Thu 17:50, 21:20
    Уроци по немски (категория C)

    The Promised Land Fri - Thu 14:10, 16:50, 19:30, 22:10
    Обетованата земя (категория C+)
    Премиера
    The Three Musketeers: D'Artagnan Fri - Thu 15:20, 20:30
    Тримата мускетари: Д'Артанян (категория C)

    Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – To the Hashira Tr Fri, Mon - Thu 15:00, 17:15, 19:40
    Sat - Sun 12:40, 15:00, 17:15, 19:40
    Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – To the Hashira Tr (категория C+)

    Louis & Luca - Mission to the Moon Fri, Tue - Thu 14:50, 16:40, 18:40
    Sat - Sun 11:10, 13:00, 14:50, 16:40, 18:40
    Mon 13:00, 14:50, 16:40, 18:40
    Луис и Лука: Мисия до Луната (категория B)
    Премиера
    «  Обратно към всички текстове


  • АНКЕТА
  • НА АРЕНАТА



  • всички интервюта  »