Понеделник, 15 Юли 2024
  • Арена Радио
  • Новини
  • НА АРЕНАТА
  • Програмата
    Online radio Arena
    Изтегли Winamp


  • Главно меню
  • Онлайн TV (Начало)
    За нас
    Нашите продукти
    Контакти
    Да правим филм в Русе
    Арт
    Реклама
    Връзки
    Приятели

    всички новини  »
    Изпрати своята новина  »
    RSS новини
    15.09.2023  » КИНОПРОГРАМА Cinema City Русе

    CC Rousse
    9/15/2023 - 9/21/2023

    Elemental Fri, Sun 11:40
    Стихии (категория B)
     
    Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem Fri, Sun 12:20, 14:30
    Sat 11:40, 13:50
    Mon - Thu 14:30
    Костенурките нинджа: Пълен хаос (категория B)
     
    Indiana Jones and the Dial of Destiny Sat 21:30
    Индиана Джоунс и реликвата на съдбата (категория B)
     
    Oppenheimer Fri, Sun - Thu 18:50
    Sat 12:40, 18:50
    Опенхаймер (категория C+)
     
    Barbie Fri, Sun - Thu 16:40
    Sat 14:50, 16:20, 19:00
    Барби (категория B)
     
    Spider-Man: Across the Spider-Verse Dubbed Sat 12:30
    Спайдър-мен: През Спайди-вселената Дублиран (категория B)
     
    Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One Sat 20:40
    Мисията невъзможна: Пълна разплата - част първа (категория C)
     
    Meg 2: The Trench 3D Fri, Sun - Thu 19:30, 21:50
    Sat 19:40
    Мега звяр 2: Падината 3D (категория C)
     
    Gran Turismo Fri, Sun - Thu 14:10, 20:40
    Sat 14:00, 22:10
    Gran Turismo (категория B)
     
    The Equalizer 3 Fri, Sun 11:30, 14:00, 16:20, 18:40, 21:00
    Sat 16:10, 18:30, 21:00
    Mon - Thu 14:00, 16:20, 18:40, 21:00
    Закрилникът 3: Последна част (категория D)
     
    A Haunting in Venice Fri, Sun 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22:10
    Sat 11:30, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22:10
    Mon - Thu 15:30, 17:40, 19:50, 22:10
    Призраци във Венеция
    Премиера
    Richard the Stork 2:The Mystery of the Great Jewel Fri, Sun 11:00, 12:50, 14:40, 16:30, 18:30
    Sat 11:10, 13:00, 15:00, 16:50, 18:40
    Mon - Thu 14:40, 16:30, 18:30
    Щъркелчето Ричард 2: Тайната на Великия камък
    Премиера
    My Big Fat Greek Wedding 3 Fri, Sun 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 20:00, 22:00
    Sat 12:00, 14:10, 16:00, 18:00, 20:00, 22:00
    Mon - Thu 14:00, 16:00, 18:00, 20:00, 22:00
    Моята голяма луда гръцка сватба 3 (категория B)
     
    Elemental 3D Sat 11:00
    Стихии 3D (категория B)
     
    Cobweb Fri, Sun - Thu 22:15
    Sat 21:40
    Паяжината (категория D+)
     
    The Nun II Fri, Sun 12:40, 15:10, 17:50, 19:00, 20:10, 21:30, 22:30
    Sat 15:20, 17:50, 19:10, 20:10, 22:30
    Mon - Thu 15:10, 17:50, 19:00, 20:10, 21:30, 22:30
    Монахинята 2 (категория D+)
     
    Retribution Fri, Sun - Thu 18:20, 20:20, 22:20
    Sat 19:20, 21:20, 22:20
    Заложникът (категория C+)
     
    Blue Beetle Fri - Thu 16:50
    Синия бръмбар (категория C)
     
    Detective Chirp and the Golden Beehive Fri, Sun 12:10, 14:10, 16:10
    Sat 11:00, 12:50, 14:20, 17:20
    Mon - Thu 14:10, 16:10
    Детектив Чинк и Златният кошер (категория B)
     
    Moonbound Fri, Sun 11:20, 13:10, 15:00, 17:00
    Sat 11:20, 13:10, 15:10, 17:00
    Mon - Thu 15:00, 17:00
    Пътешествие до луната
     
    After Everything Fri, Sun 11:00, 13:00, 15:20, 17:30, 19:40, 21:40
    Sat 12:20, 16:30
    Mon - Thu 15:20, 17:30, 19:40, 21:40
    След всичко
    Премиера
    «  Обратно към всички текстове


  • АНКЕТА
  • НА АРЕНАТА


  •    30.06.2024 - ПО СЦЕНИТЕ НА РУСЕ - юли
    + СЦЕНА ПОД ЗВЕЗДИТЕ

    всички интервюта  »