Петък, 23 Февруари 2024
  • Арена Радио
  • Новини
  • НА АРЕНАТА
  • Програмата
    Online radio Arena
    Изтегли Winamp


  • Главно меню
  • Онлайн TV (Начало)
    За нас
    Нашите продукти
    Контакти
    Да правим филм в Русе
    Арт
    Реклама
    Връзки
    Приятели

    всички новини  »
    Изпрати своята новина  »
    RSS новини
    10.03.2023  » КИНОПРОГРАМА Cinema City Русе

    CC Rousse
    3/10/2023 - 3/16/2023



    Puss In Boots: The Last Wish Sat - Sun 11:20, 13:40

    Котаракът в чизми 2  (категория B)
     
    Avatar: The Way Of Water 3D Fri - Thu 14:40

    Аватар: Природата на водата 3D (категория C)
     
    Avatar: The Way Of Water 3D Dubbed Fri - Thu 20:20

    Аватар: Природата на водата 3D Дублиран (категория C)
     
    Cocaine Bear Fri - Thu 17:20, 22:00

    Кокаиновата мечка (категория D)
     
    Ant-Man and the Wasp: Quantumania 3D Fri - Thu 16:00, 18:45, 21:15

    Ант-Мен и Осата: Квантомания 3D (категория B)
     
    Puss In Boots: The Last Wish 3D Sat - Sun 12:30

    Котаракът в чизми 2 3D (категория B)
     
    Magic Mike's Last Dance Fri - Thu 20:40

    Професия: Стриптийзьор 3 (категория C+)
     
    Game Of Trust Fri, Mon - Thu 15:30, 19:50, 22:10
    Sat - Sun 13:00, 15:30, 19:50, 22:10

    Игра на доверие (категория C+)
     
    Missing Fri, Mon - Thu 15:00, 19:30
    Sat - Sun 12:40, 15:00, 19:30

    Изчезнала (категория C)
     
    Mummies Fri, Mon - Thu 14:15, 16:20, 18:20
    Sat - Sun 12:10, 14:15, 16:20, 18:20

    Приключението на мумиите (категория B)
     
    Creed III Fri, Mon - Thu 14:50, 17:30, 18:30, 20:00, 21:00, 22:30
    Sat - Sun 12:20, 14:50, 17:30, 18:30, 20:00, 21:00, 22:30

    Крийд 3 (категория C)
     
    Plane Fri - Thu 21:50

    Твърдо приземяване (категория D+)
     
    Asterix and Obelix: The Middle Kingdom Fri - Thu 18:10

    Астерикс и Обеликс: Мисия Китай (категория B)
     
    Chalga Fri, Mon - Thu 14:00, 16:30, 19:00, 21:30
    Sat - Sun 11:30, 14:00, 16:30, 19:00, 21:30

    Чалга (категория C+)
    Премиера
    The Big Trip 2: Special Delivery Fri, Mon - Thu 14:00
    Sat - Sun 12:00, 14:00

    Великото пътешествие 2: Специална доставка (категория B)
     
    Scream VI Fri, Mon - Thu 14:30, 17:00, 19:45, 22:20
    Sat - Sun 11:50, 14:30, 17:00, 19:45, 22:20

    Писък 6 (категория D)
    Премиера
    Bulgarian Ship Sinks In Stormy Sea Fri - Thu 16:10, 17:50

    Български кораб потъва в бурно море (категория B)
     
    The Amazing Maurice Fri, Mon - Thu 15:20, 17:30, 19:40
    Sat - Sun 11:00, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40

    Изумителният Морис и неговите образовани гризачи
    Премиера



    «  Обратно към всички текстове


  • АНКЕТА
  • НА АРЕНАТА



  • всички интервюта  »