Петък, 1 Юли 2022
  • Арена Радио
  • Новини
  • НА АРЕНАТА
  • Програмата
    Online radio Arena
    Изтегли Winamp


  • Главно меню
  • Онлайн TV (Начало)
    За нас
    Нашите продукти
    Контакти
    Да правим филм в Русе
    Арт
    Реклама
    Връзки
    Приятели

    всички новини  »
    Изпрати своята новина  »
    RSS новини
    20.05.2022  » КИНОПРОГРАМА Cinema City Русе

    CC Rousse
    5/20/2022 - 5/26/2022
    Yellow Oleander Fri - Thu 20:00
    Жълт олеандър (категория C+)

    In the Heart of the Machine Fri - Thu 17:20, 22:10
    В сърцето на машината (категория C+)

    Turning Red Fri - Thu 14:40
    Мей Червената панда (категория B)

    The Lost City Fri - Thu 15:20
    Изгубеният град (категория C)

    Doctor Strange and the Multiverse of Madness 3D Fri, Tue 13:00, 14:00, 15:40, 16:40, 17:50, 18:40, 19:30, 20:30, 21:20, 22:20
    Sat - Sun 11:20, 13:00, 14:00, 15:40, 16:40, 17:50, 18:40, 19:30, 20:30, 21:20, 22:20
    Mon, Wed 14:00, 15:40, 16:40, 17:50, 18:40, 19:30, 20:30, 21:20, 22:20
    Thu 14:00, 15:40, 16:40, 18:40, 19:30, 21:20, 22:20
    Доктор Стрейндж в мултивселената на лудостта 3D (категория C)

    Fantastic Beasts - The Secrets of Dumbledore Fri - Thu 20:40
    Фантастични животни - Тайните на Дъмбълдор (категория C)

    Top Gun - Maverick Thu 19:00, 21:40
    Топ Гън - Маверик
    Предпремиера
    The Bad Guys Fri, Tue 13:20, 15:30, 17:45
    Sat - Sun 11:00, 13:20, 15:30, 17:45
    Mon, Wed - Thu 15:30, 17:45
    Лошите момчета (категория B)

    The Northman Fri - Thu 17:40
    Викингът (категория D)

    Firestarter Fri - Thu 18:10, 20:10, 22:15
    Подпалвачката (категория C+)

    Escape Fri - Thu 17:00, 19:20, 21:30
    Бягство (категория C+)

    Monsters Fri - Thu 21:10
    Чудовища (категория C+)

    Speculators Fri, Tue 13:15, 15:45, 18:00, 20:20, 22:30
    Sat - Sun 11:00, 13:15, 15:45, 18:00, 20:20, 22:30
    Mon, Wed - Thu 15:45, 18:00, 20:20, 22:30
    Борсови играчи (категория C)
    Премиера
    Sonic The Hedgehog 2 Dubbed Fri, Mon - Thu 14:50
    Sat - Sun 12:20, 14:50
    Соник - Филмът 2 Дублиран (категория B)

    Chikenhare and the Hamster of Darkness Fri, Tue 13:10, 14:10, 15:10, 17:10, 19:10
    Sat - Sun 11:10, 12:10, 13:10, 14:10, 15:10, 17:10, 19:10
    Mon, Wed - Thu 14:10, 15:10, 17:10, 19:10
    Кокозайо и Хамстерът на мрака
    Премиера
    The Ogglies Fri, Tue 13:30
    Sat - Sun 11:40, 13:30
    Оглитата - Добре дошли в Смърделград (категория A)

    Pinocchio - A True Story Fri, Tue 13:40, 15:50
    Sat - Sun 11:30, 12:30, 13:40, 15:50
    Mon, Wed - Thu 15:50
    Пинокио - истинска история (категория B)

    Escape The Field Fri - Thu 16:10, 19:40, 21:50
    Поле на смъртта (категория D)





    «  Обратно към всички текстове


  • АНКЕТА
  • НА АРЕНАТА



  • всички интервюта  »