Неделя, 24 Октомври 2021
  • Арена Радио
  • Новини
  • НА АРЕНАТА
  • Програмата
    Online radio Arena
    Изтегли Winamp


  • Главно меню
  • Онлайн TV (Начало)
    За нас
    Нашите продукти
    Контакти
    Да правим филм в Русе
    Арт
    Реклама
    Връзки
    Приятели

    всички новини  »
    Изпрати своята новина  »
    RSS новини
    17.09.2021  » КИНОПРОГРАМА Cinema City Русе

    CC Rousse
    9/17/2021 - 9/23/2021
    Peter Rabbit 2: The Runaway Sat - Sun 11:45
    Зайчето Питър: По широкия свят (категория B)

    Luca Fri, Mon - Thu 14:30
    Sat - Sun 12:30, 14:30
    Лятното приключение на Лука (категория B)

    Boss Baby 2: Family Business 2D Fri, Mon - Thu 16:10
    Sat - Sun 12:20, 16:10
    Бебе Бос: Семейни работи 2D (категория B)

    Space Jam: A New Legacy Fri, Mon - Thu 18:20
    Sat - Sun 13:45, 18:20
    Космически забивки: Нови легенди (категория B)

    Free Guy 3D Fri - Thu 14:30, 16:50, 19:10, 21:30
    Свободен играч 3D (категория C)

    Old Fri - Thu 17:15, 20:50
    В капана на времето (категория C+)

    Escape Room: Tournament of Champions Fri - Thu 21:40
    Escape room: Без изход (категория C+)

    Paw Patrol Fri, Mon - Thu 15:00, 17:00, 18:50
    Sat - Sun 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 18:50
    Пес патрул: Филмът (категория B)

    Jungle Cruise 2D Dub Fri, Mon - Thu 16:30
    Sat - Sun 12:10, 16:30
    Круиз в джунглата 2D Дублиран (категория C)

    The Croods 2 Fri, Mon - Thu 14:00, 16:00, 18:00
    Sat - Sun 12:00, 14:00, 16:00, 18:00
    Круд: Нова епоха (категория B)

    Candyman Fri - Thu 21:10
    Кендимен (категория D)

    Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings 3D Fri, Mon - Thu 14:00, 15:20, 16:40, 18:10, 19:20, 21:00, 22:00
    Sat - Sun 11:20, 12:40, 14:00, 15:20, 16:40, 18:10, 19:20, 21:00, 22:00
    Шан-Чи и легендата за десетте пръстена 3D (категория C)

    After We Fell Fri, Mon - Wed 15:30, 17:40, 20:00, 22:10
    Sat - Sun 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 20:00, 22:10
    Thu 15:30, 17:40, 19:45, 22:20
    След падането (категория C)

    The Protege Fri - Thu 14:50, 19:45
    Протеже на убиеца (категория D+)

    Reminiscence Fri - Thu 20:40
    Игра на спомени (категория C+)

    The Night House Fri - Thu 22:00
    Къща в мрака (категория D)

    Oasis Knebworth 1996 Thu 20:00
    Oasis Knebworth 1996
    Специално събитие
    Malignant Fri - Wed 19:30, 21:50
    Thu 21:50
    Злокобен (категория D)

    100% Wolf Fri, Mon - Thu 15:30, 17:30, 19:40
    Sat - Sun 11:30, 13:30, 15:30, 17:30, 19:40
    100% Вълк
    Премиера
    Women Do Cry Fri - Thu 19:00
    Жените наистина плачат
    Премиера


    «  Обратно към всички текстове


  • АНКЕТА
  • НА АРЕНАТА



  • всички интервюта  »