Четвъртък, 23 Септември 2021
  • Арена Радио
  • Новини
  • НА АРЕНАТА
  • Програмата
    Online radio Arena
    Изтегли Winamp


  • Главно меню
  • Онлайн TV (Начало)
    За нас
    Нашите продукти
    Контакти
    Да правим филм в Русе
    Арт
    Реклама
    Връзки
    Приятели

    всички новини  »
    Изпрати своята новина  »
    RSS новини
    10.09.2021  » КИНОПРОГРАМА Cinema City Русе

    CC Rousse
    9/10/2021 - 9/16/2021


    Peter Rabbit 2: The Runaway Fri - Wed 11:15
    Зайчето Питър: По широкия свят (категория B)
     
    Luca Fri - Wed 11:40, 13:40
    Лятното приключение на Лука (категория B)
     
    Boss Baby 2: Family Business 2D Fri - Wed 11:30, 15:40
    Thu 15:40
    Бебе Бос: Семейни работи 2D (категория B)
     
    Space Jam: A New Legacy Fri - Wed 12:10, 13:50, 17:50
    Thu 17:50
    Космически забивки: Нови легенди (категория B)
     
    The Suicide Squad Fri - Thu 18:50
    Отрядът самоубийци (категория D+)
     
    Free Guy 3D Fri - Thu 14:40, 17:00, 19:20, 21:50
    Свободен играч 3D (категория C)
     
    Old Fri - Thu 17:20, 21:30
    В капана на времето (категория C+)
     
    Escape Room: Tournament of Champions Fri - Thu 19:30
    Escape room: Без изход (категория C+)
     
    Paw Patrol Fri - Wed 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:50, 19:00
    Thu 14:00, 15:00, 16:50, 19:00
    Пес патрул: Филмът (категория B)
     
    Jungle Cruise 2D Dub Fri - Wed 12:30, 16:20
    Thu 16:20
    Круиз в джунглата 2D Дублиран (категория C)
     
    The Croods 2 Fri - Wed 11:20, 13:20, 15:20, 18:00
    Thu 15:20, 18:00
    Круд: Нова епоха (категория B)
     
    Candyman Fri - Thu 21:00
    Кендимен (категория D)
     
    Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings 3D Fri - Wed 11:50, 13:10, 14:30, 15:50, 17:10, 18:40, 19:50, 21:20, 22:30
    Thu 14:30, 15:50, 17:10, 18:40, 19:50, 21:20, 22:30
    Шан-Чи и легендата за десетте пръстена 3D (категория C)
     
    After We Fell Fri - Wed 11:40, 13:50, 16:00, 18:10, 20:15, 22:20
    Thu 16:00, 18:10, 20:15, 22:20
    След падането (категория C)
     
    The Protege Fri - Thu 15:50, 20:00, 22:15
    Протеже на убиеца (категория D+)
     
    Reminiscence Fri - Thu 20:30
    Игра на спомени (категория C+)
     
    The Night House Fri - Thu 21:40
    Къща в мрака (категория D)
     
    Malignant Fri - Thu 15:00, 17:15, 19:40, 22:00
    Злокобен (категория D)
     




    «  Обратно към всички текстове


  • АНКЕТА
  • НА АРЕНАТА



  • всички интервюта  »