Четвъртък, 26 Ноември 2020
  • Арена Радио
  • Новини
  • НА АРЕНАТА
  • Програмата
    Online radio Arena
    Изтегли Winamp


  • Главно меню
  • Онлайн TV (Начало)
    За нас
    Нашите продукти
    Контакти
    Да правим филм в Русе
    Арт
    Реклама
    Връзки
    Приятели

    всички новини  »
    Изпрати своята новина  »
    RSS новини
    30.10.2020  » КИНОПРОГРАМА Cinema City Русе

    петък, 30 октомври 2020 - четвъртък, 05 ноември 2020

















    IDIOT PRAYER - NICK CAVE ALONE AT ALEXANDRA PALACE Special screening  (N/A)   Thurs:  20:00


































    The Dead Don’t Die Halloween selection, Original Version  (N/A) Fri, Sat, Sun:  20:45
































    The Lighthouse Halloween selection, Original Version  (N/A) Fri, Sat:  23:40
































    Вещиците  (?) 2D, СУБ. Премиера Fri:  14:30, 15:30, 16:45, 17:50, 19:00, 20:10, 21:10, 22:30, 23:20.  00:50,
    Sat: 11:10, 12:20, 13:20, 14:30, 15:30, 16:45, 17:50, 19:00, 20:10, 21:10, 22:30, 23:20. 00:50,
    Sun:  11:10, 12:20, 13:20, 14:30, 15:30, 16:45, 17:50, 19:00, 20:10, 21:10, 22:30.
    Mon, Tues, Wed:  15:30, 17:50, 19:00, 20:10, 21:10, 22:30.
    Thurs:  15:30, 17:50, 19:00, 20:30, 21:10, 22:30
       
       
       
       
       
       
       


































    Войната с дядо  (B) Fri, Sat, Sun:  14:20, 22:10.
    Mon, Tues, Wed, Thurs:  16:50, 21:15




































    Гренландия: Последно убежище  (C) Fri, Sat, Sun:  21:00.
    Mon, Tues, Wed, Thurs:  14:20, 18:50, 21:20
































    Кралско корги 3D ДУБ (B) Mon, Tues, Wed, Thurs:  14:20

















    Кухия човек  (D) Fri:  16:20, 19:20, 22:00, 23:00. 00:20,
    Sat:  13:30, 16:20, 19:20, 22:00, 23:00. 00:20,
    Sun:13:30, 16:20, 19:20, 22:00.
    Mon, Tues, Wed, Thurs:  16:20, 19:20, 22:00








































    Лео да Винчи: Мисия Мона Лиза Премиера  2D, ДУБ. Fri:  14:10, 15:30, 17:20, 19:10.
    Sat, Sun:  11:30, 13:30, 15:30, 17:20, 19:10.
    Mon, Tues, Wed, Thurs:  15:30, 17:30, 19:20
       


































    Лигата на животните  (B) Sat:  11:50, 13:40.
    Sun:  11:40, 13:40.
    Mon, Tues, Wed, Thurs:  14:30, 16:30, 18:30




































    Мулан 2D  ДУБ. (B) Mon, Tues, Wed, Thurs:  14:10, 16:40

















    Напред  (B) Sat, Sun:  11:00

















    Невидимия  (D) Fri, Sat:  23:50.
    Sun:  22:40




































    Новите мутанти  (C) Fri:  16:30, 18:40, 22:40.
    Sat:  12:10, 16:30, 18:40, 22:40.
    Sun:  12:10, 16:30, 18:40, 22:50






































    Островът на фантазиите  (D) Fri, Sat, Sun:  21:20
































    Пепел върху слънцето Премиера  (?) Fri:  15:00, 17:10, 19:30, 21:30.
    Sat, Sun:  13:10, 15:00, 17:10, 19:30, 21:30.
    Mon, Tues, Wed, Thurs:  15:10, 17:20, 19:30, 21:30
       


































    Свърталище  (D) Fri:  14:15, 16:15, 18:20, 20:20, 22:20, 23:30. 01:00,
    Sat:  12:15, 14:15, 16:15, 18:20, 20:20, 22:20, 23:30. 01:00,
    Sun:  12:15, 14:15, 16:15, 18:20, 20:20, 22:20.
    Mon, Tues, Wed, Thurs:  16:15, 18:20, 20:20, 22:20








































    Семейство Адамс 3D  (B) Fri:  14:00, 16:00.
    Sat, Sun:  12:00, 14:00, 16:00

















    СКУБИ-ДУ!  (B) 2D  ДУБ.  Fri:  15:00, 17:00, 18:00.
    Sat, Sun:  11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 18:00.
    Mon, Tues, Wed, Thurs:  15:00, 17:10






































    След сблъсъка  (C) Fri, Sat, Sun:  15:50.
    Mon, Tues, Wed, Thurs:  19:10




































    Соник: Филмът  (B) 2D  ДУБ.  Sat, Sun:  11:20.
    Mon, Tues, Wed, Thurs:  14:00




































    Тенет  (C) Mon, Tues, Wed:  20:40.
    Thurs:  21:30




































    Хелоуин
    «  Обратно към всички текстове


  • АНКЕТА
  • НА АРЕНАТА



  • всички интервюта  »