Четвъртък, 26 Ноември 2020
  • Арена Радио
  • Новини
  • НА АРЕНАТА
  • Програмата
    Online radio Arena
    Изтегли Winamp


  • Главно меню
  • Онлайн TV (Начало)
    За нас
    Нашите продукти
    Контакти
    Да правим филм в Русе
    Арт
    Реклама
    Връзки
    Приятели

    всички новини  »
    Изпрати своята новина  »
    RSS новини
    23.10.2020  » КИНОПРОГРАМА Cinema City Русе


    Войната с дядо  (B)Daily except Sat, Sun:  15:30, 17:30, 19:30, 21:30.
    Sat, Sun:  13:20, 15:30, 17:30, 19:30, 21:30








































    Гренландия: Последно убежище  (C)Daily except Sat, Sun:  14:20, 16:50, 19:20, 21:50.
    Sat, Sun:  11:40, 14:20, 16:50, 19:20, 21:50




































    Кралско корги  (B) 3D, ДУБDaily except Sat, Sun:  14:20.
    Sat, Sun:  12:20







































     Кухия човек  (D) 2D, СУБ. ПремиераDaily except Sat, Sun:  16:15, 19:00, 21:45.
    Sat, Sun:  13:10, 16:15, 19:00, 21:45
       





































    Лигата на животните  (B) 2D, ДУБ.Daily except Sat, Sun:  15:00, 17:00, 19:10.
    Sat, Sun:  11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:10




















    Мулан  (B) 2D, ДУБ.
    Daily except Sat, Sun:  16:10, 18:30.
    Sat, Sun:  11:10, 13:40, 16:10, 18:30








































    Мулан  (B) 3D, СУБ.Daily: 20:50.




    Напред  (B) 2D, ДУБ.Daily:  14:10



















    Ненормален  (D)Daily:  21:00



















    Новите мутанти  (C)Daily:  21:20



















    Паразит  (D)Daily:  18:40


















     Свърталище  (D) 2D, СУБ. ПремиераDaily except Sat, Sun:  14:00, 16:00, 18:10, 20:15, 22:10.
    Sat, Sun:  12:00, 14:00, 16:00, 18:10, 20:15, 22:10
       





































    СКУБИ-ДУ!  (B) 2D, ДУБ.Daily except Sat, Sun:  14:30, 16:40, 18:40.
    Sat, Sun:  11:20, 12:30, 14:30, 16:40, 18:40








































    След сблъсъка  (C)Daily except Sat, Sun:  14:30, 18:50, 21:10.
    Sat, Sun:  12:20, 14:30, 18:50, 21:10








































    Соник: Филмът  (B) 2D, ДУБ.Daily:  16:30



















    Тенет  (C)Daily:  20:40



















    Хотел Белград  (B)Daily:  16:40



















    Червената обувчица и седемте джуджета  (B) 3D, ДУБSat, Sun:  11:30



















































    Честен крадец  (C)Daily except Sat, Sun:  14:10, 15:40, 17:50, 20:00, 22:00.
    Sat, Sun:  13:30, 15:40, 17:50, 20:00, 22:00



    «  Обратно към всички текстове


  • АНКЕТА
  • НА АРЕНАТА



  • всички интервюта  »