Сряда, 5 Август 2020
  • Арена Радио
  • Новини
  • НА АРЕНАТА
  • Програмата
    Online radio Arena
    Изтегли Winamp


  • Главно меню
  • Онлайн TV (Начало)
    За нас
    Нашите продукти
    Контакти
    Да правим филм в Русе
    Арт
    Реклама
    Връзки
    Приятели

    всички новини  »
    Изпрати своята новина  »
    RSS новини
    12.12.2019  » КИНОПРОГРАМА Cinema City Русе




















    Битката за Мидуей  (C) Daily except Thurs:  21:50
































    Болка и величие  (C) Daily except Thurs:  14:10, 18:15, 20:50.
    Thurs:  14:10, 18:50, 21:15

















    Господарка на злото 2  2D dub (C) Fri, Mon, Tues, Wed:  16:10.
    Sat, Sun:  11:40, 16:10

















    Джуди  Премиера (C) Daily except Sat, Sun:  14:15, 16:45, 19:10, 21:40.
    Sat, Sun:  11:50, 14:15, 16:45, 19:10, 21:40




































    Джуманджи: Следващо ниво 2D Премиера (?) Daily except Sat, Sun:  14:00,16:30,19:00, 21:30
    Sat, Sun:  11:30,14:00,16:30,19:00, 21:30






































    Джуманджи: Следващо ниво 3D Премиера (?) Daily except Sat, Sun:  15:00, 17:30, 20:00,  22:30.
    Sat, Sun:  12:30, 15:00, 17:30, 20:00,  22:30. 




    Диви и щастливи  (C) Daily except Sat, Sun:  16:20, 19:20, 22:15.
    Sat, Sun:  11:10, 13:30, 16:20, 19:20, 22:15

















    Доза Щастие  (C) Fri:  14:00, 16:40, 18:50, 21:10.
    Sat, Sun:  11:20, 16:40, 18:50, 21:10.
    Mon, Tues:  14:01, 16:40, 18:50, 21:10.
    Wed:  14:06, 16:40, 18:50, 21:10.
    Thurs:  14:01, 16:40, 22:00










































    Един дъждовен ден в Ню Йорк  (B) Daily except Thurs:  21:00.
    Thurs:  21:50

















    Завръщане  (C) Daily:  22:00


































    Замръзналото кралство 2 2Д  (B) Daily except Sat, Sun:  14:45, 17:10, 19:30.
    Sat, Sun:  12:20,  14:45, 17:10, 19:30. 

















    Замръзналото кралство 2 3Д  (B) Daily except Sat, Sun:  15:50,
    Sat, Sun:  11:00, 13:30, 15:50
    Маратон: "Междузвездни войни" 3D VII, VIII и IX  (B) Специално събитие Thurs:  17:00






























































    Междузвездни войни: Възходът на Скайуокър 3D (?)Предпремиера Thurs:  19:00, 20:40















































    Пазителите на Арктика  (B) Fri, Mon, Tues, Wed:  14:20, 16:20, 18:30.
    Sat, Sun:  12:20, 14:20, 16:20, 18:30.
    Thurs:  13:30, 14:20, 16:20, 18:30




































    Последната Коледа  (B) Daily except Thurs:  14:00, 18:40.
    Thurs:  15:10

















    Пълно ускорение  (B) Daily except Thurs:  20:40
































    Семейство Адамс 3Д  (B) Fri, Mon, Tues, Wed:  15:20.
    Sat, Sun:  11:20, 13:20, 15:20.
    Thurs:  15:00




































    Славни времена  (C) Daily:  17:20, 19:40


































    «  Обратно към всички текстове


  • АНКЕТА
  • НА АРЕНАТА



  • всички интервюта  »