Понеделник, 9 Декември 2019
  • Арена Радио
  • Новини
  • НА АРЕНАТА
  • Програмата
    Online radio Arena
    Изтегли Winamp


  • Главно меню
  • Онлайн TV (Начало)
    За нас
    Нашите продукти
    Контакти
    Да правим филм в Русе
    Арт
    Реклама
    Връзки
    Приятели

    всички новини  »
    Изпрати своята новина  »
    RSS новини
    15.11.2019  » КИНОПРОГРАМА Cinema City Русе

    CC Rousse
    11/15/2019 - 11/21/2019

    NT Live presents: All About Eve Sat 19:00
    NT Live представя: Всичко за Ийв
    Специално
    Terminator: Dark Fate Fri - Thu 21:20
    Терминатор: Мрачна съдба (категория D)
     
    Joker Fri, Sun - Wed 21:30
    Жокера (категория D)
     
    Maleficent 2 3D Dub Fri, Mon - Thu 14:00
    Sat - Sun 11:20, 14:00
    Господарка на злото 2 3D Дуб (категория C)
     
    Frozen 2 Thu 19:00
    Замръзналото кралство 2 3D
    Предпремиера
    Gemini Man Fri, Sun - Wed 19:10
    Thu 21:20
    Близнакът (категория C)
     
    Reunion Fri, Mon - Thu 14:10, 16:30, 18:50, 21:10
    Sat - Sun 11:45, 14:10, 16:30, 18:50, 21:10
    Завръщане (категория C)
     
    Adams Family 3D Fri, Mon - Wed 15:20, 17:20
    Sat 11:10, 13:20, 15:20, 17:10
    Sun 11:10, 13:20, 15:20, 17:20
    Thu 15:20, 17:10
    Семейство Адамс 3D (категория B)
     
    Playing With Fire Fri, Mon - Thu 15:50, 18:00, 20:10, 22:20
    Sat - Sun 11:40, 13:45, 15:50, 18:00, 20:10, 22:20
    Не си играй с огъня (категория B)
     
    Abominable Sat - Sun 11:40, 13:40
    Загубеният йети 2D (категория B)
     
    Last Christmas Fri, Mon - Thu 15:50, 18:10, 20:20, 22:30
    Sat - Sun 11:30, 13:40, 15:50, 18:10, 20:20, 22:30
    Последната Коледа
    Премиера
    Depeche Mode: SPIRITS in the Forest  Thu 19:00
    Depeche Mode: SPIRITS in the Forest 
    Специално
    FORD v FERRARI Fri, Mon - Thu 16:00, 19:00, 22:00
    Sat - Sun 13:00, 16:00, 19:00, 22:00
    Пълно ускорение
    Премиера
    A Dose of Happiness Fri, Mon - Thu 15:20, 17:30, 19:40, 21:50
    Sat - Sun 11:00, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50
    Доза Щастие (категория C)
     
    Doctor Sleep Fri - Thu 15:40, 18:40, 21:45
    Доктор Сън (категория D)
     
    Clara Fri, Mon - Thu 15:15
    Sat - Sun 12:10, 15:15
    Клара (категория B)
     
    Maleficent 2 2D Dub Fri, Mon - Wed 16:20, 18:45
    Sat - Sun 12:30, 16:20, 18:45
    Thu 16:20
    Господарка на злото 2 2D Дуб (категория C)
     
    Rounds Fri - Thu 17:10, 19:30, 21:40
    В кръг (категория C)
     
    Midway Fri, Mon - Thu 16:30, 19:20, 22:10
    Sat - Sun 13:40, 16:30, 19:20, 22:10
    Битката за Мидуей
    Премиера
    «  Обратно към всички текстове


  • АНКЕТА
  • НА АРЕНАТА



  • всички интервюта  »
    Обяви

      Уеб дизайн Chafy.net