Четвъртък, 5 Декември 2019
  • Арена Радио
  • Новини
  • НА АРЕНАТА
  • Програмата
    Online radio Arena
    Изтегли Winamp


  • Главно меню
  • Онлайн TV (Начало)
    За нас
    Нашите продукти
    Контакти
    Да правим филм в Русе
    Арт
    Реклама
    Връзки
    Приятели

    всички новини  »
    Изпрати своята новина  »
    RSS новини
    27.09.2019  » КИНОПРОГРАМА Cinema City Русе

    CC Rousse
    9/27/2019 - 10/3/2019
    NT Live presents: Allelujah! Wed 19:00
    NT Live представя: Алелуя!

    Once upon a time in Hollywood Fri - Thu 15:10, 20:30
    Имало едно време...в Холивуд (категория D)

    Angel Has Fallen Fri - Tue, Thu 19:20, 21:45
    Wed 19:20, 22:10
    Код: Ангелът (категория D)

    It: Chapter Two Fri - Tue, Thu 17:50, 21:20
    Wed 21:20
    То: Част втора (категория D)

    Toy Story 4 2D Sat - Sun 12:45
    Играта на играчките: Пътешествието 2D (категория B)

    Lion King 2D dub Fri, Mon - Thu 14:20, 16:45
    Sat - Sun 11:40, 14:20, 16:45
    Цар Лъв 2D дублирана (категория B)

    Good Boys Fri, Mon - Thu 14:10
    Sat - Sun 12:20, 14:10
    Момчета за пример (категория C)

    Downton Abbey Fri - Thu 14:50
    Имението Даунтън (категория B)

    Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw 3D Fri, Mon - Thu 20:15
    Sat - Sun 12:30, 20:15
    Бързи и яростни: Хобс и Шоу 3D (категория C)

    Ready or Not Fri - Thu 22:00
    Докато смъртта ни раздели (категория D)

    Ad Astra Fri, Mon - Thu 14:40, 16:15, 17:10, 18:40, 19:40, 21:10, 22:10
    Sat - Sun 12:10, 14:40, 16:15, 17:10, 18:40, 19:40, 21:10, 22:10
    Към звездите (категория C)

    Abominable 3D Fri, Mon - Thu 14:00, 16:00, 18:00, 20:00
    Sat - Sun 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 20:00
    Загубеният йети 3D
    Премиера
    Angry Birds 2 2D Fri, Mon - Thu 14:30, 16:30, 18:30
    Sat - Sun 12:30, 14:30, 16:30, 18:30
    Angry Birds: Филмът 2 2D (категория B)

    Playmobil: The Movie 3D Fri, Mon - Thu 15:40, 18:15
    Sat - Sun 11:20, 13:30, 15:40, 18:15
    Playmobile: Филмът 3D (категория B)

    Hustlers Fri - Thu 14:00, 17:30, 19:50, 22:15
    Да свалиш Уолстрийт (категория D)

    The Goldfinch Fri - Tue, Thu 21:00
    Wed 21:45
    Щиглецът (категория C)

    Rambo: Last Blood Fri - Thu 16:10, 18:15, 20:20, 22:30
    Рамбо: Последна кръв (категория D)

    Abominable Fri, Mon - Thu 15:00, 17:00, 19:00
    Sat - Sun 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
    Загубеният йети 2D
    Премиера
    «  Обратно към всички текстове


  • АНКЕТА
  • НА АРЕНАТА



  • всички интервюта  »
    Обяви

      Уеб дизайн Chafy.net