Неделя, 15 Декември 2019
  • Арена Радио
  • Новини
  • НА АРЕНАТА
  • Програмата
    Online radio Arena
    Изтегли Winamp


  • Главно меню
  • Онлайн TV (Начало)
    За нас
    Нашите продукти
    Контакти
    Да правим филм в Русе
    Арт
    Реклама
    Връзки
    Приятели

    всички новини  »
    Изпрати своята новина  »
    RSS новини
    03.02.2018  » КИНОПРОГРАМА Cinema City Русе

    CC Rousse




    2/2/2018 - 2/8/2018


    Heights Fri - Mon 21:00
    Възвишение (категория C)
     
    Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi 3D Dubbed Fri, Mon - Thu 18:15
    Sat - Sun 13:00, 18:15
    Междузвездни войни: Последните джедаи 3D Дублиран (категория B)
     
    JUMANJI: Welcome to the Jungle 3D Fri, Mon - Thu 19:00
    Sat - Sun 12:40, 19:00
    Джуманджи: Добре дошли в джунглата 3D (категория B)
     
    Paddington 2 Sat - Sun 11:30, 13:40
    Падингтън 2 (категория B)
     
    The Greatest Showman Fri - Thu 21:15
    Най-великият шоумен (категория B)
     
    Fifty Shades Freed Wed - Thu 19:00, 21:20
    Петдесет нюанса освободени (категория D)
    Предпремиера
    All She Wrote Fri - Thu 15:00, 17:00, 20:50
    НОКАУТ или ВСИЧКО, КОЕТО ТЯ НАПИСА (категория B)
     
    The Commuter Fri, Mon - Thu 14:50, 17:10, 19:20, 21:40
    Sat - Sun 11:20, 14:50, 17:10, 19:20, 21:40
    Без последна спирка (категория C)
     
    All the Money in the World Fri, Mon - Thu 14:30, 17:15, 19:50, 22:30
    Sat - Sun 11:50, 14:30, 17:15, 19:50, 22:30
    Всичките пари на света
    Премиера
    Wonder Fri, Mon, Wed - Thu 18:30
    Sat - Sun 12:30, 18:30
    Tue 18:10
    Чудо (категория B)
     
    Bubble Gum Fri - Tue 16:00, 18:40
    Wed - Thu 16:00
    Дъвка за балончета (категория B)
     
    Den of Thieves Fri, Mon - Thu 16:25, 19:10, 22:00
    Sat - Sun 13:30, 16:25, 19:10, 22:00
    Бърлога на Крадци (категория D)
     
    Maze Runner: The Death Cure 3D Fri, Mon - Thu 14:00, 16:45, 19:30, 22:15
    Sat - Sun 11:00, 14:00, 16:45, 19:30, 22:15
    Лабиринтът: Последният кандидат 3D (категория C)
     
    Ferdinand 2D Fri, Mon - Thu 14:20, 16:30
    Sat - Sun 12:10, 14:20, 16:30
    Бикът Фердинанд 2D (категория B)
     
    JUMANJI: Welcome to the Jungle 2D Fri - Thu 15:50, 21:20
    Джуманджи: Добре дошли в джунглата 2D (категория B)
     
    Directions Fri, Mon - Thu 15:20, 17:30, 19:40, 21:50
    Sat - Sun 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50
    Посоки (категория C)
     
    Coco 2D Sat - Sun 11:10
    Тайната на Коко 2D (категория B)
     
    Ladies Night: Fifty Shades Freed Tue 20:15
    Ladies Night: Петдесет нюанса освободени (категория D)
    Предпремиера
    12 Strong Fri, Mon - Thu 16:10, 18:50, 21:30
    Sat - Sun 13:20, 16:10, 18:50, 21:30
    12 силни (категория C)
     


    «  Обратно към всички текстове


  • АНКЕТА
  • НА АРЕНАТА



  • всички интервюта  »
    Обяви

      Уеб дизайн Chafy.net