CC Rousse
|
11/24/2017 - 11/30/2017 |
The Omnipresent |
Fri - Thu 20:50
|
Вездесъщият (категория C) |
|
Heights |
Fri, Mon - Thu 16:00, 19:00, 22:00 Sat - Sun 13:00, 16:00, 19:00, 22:00
|
Възвишение (категория C) |
|
Son of the Bigfoot 3D |
Fri, Mon - Thu 15:20, 17:20, 19:20 Sat - Sun 11:20, 13:20, 15:20, 17:20, 19:20
|
Синът на Голямата стъпка 3D |
|
The Emoji Movie 2D |
Sat - Sun 11:10
|
Емоджи: Филмът 2D (категория B) |
|
XII “А“ |
Fri - Thu 14:50
|
XII “А“ (категория B) |
|
Thor: Ragnarok 3D |
Fri - Wed 14:00, 16:40, 19:15, 21:50 Thu 14:00, 16:40, 21:50
|
Тор: Рагнарок 3D (категория B) |
|
Happy Family 3D |
Sat - Sun 11:45
|
Шантаво семейство 3D (категория B) |
|
My Little Pony |
Sat - Sun 11:30, 13:30
|
My Little Pony: Филмът (категория B) |
|
Wind River |
Fri - Thu 18:40
|
Дивата река (категория C) |
|
The LEGO NINJAGO Movie 2D |
Sat - Sun 12:40
|
Lego Ninjago: Филмът 2D (категория B) |
|
Coco 3D + Olaf 3D |
Fri, Mon - Wed 16:00, 18:30, 21:00 Sat - Sun 11:00, 13:30, 16:00, 18:30, 21:00 Thu 16:00, 18:30
|
Тайната на Коко и къс филм с Олаф 3D |
Премиера |
Geostorm 3D |
Fri - Wed 21:15
|
Геобуря 3D (категория C) |
|
Murder on the Orient Express |
Fri - Thu 15:30, 17:50, 20:10, 22:30
|
Убийство в Ориент Експрес (категория B) |
|
Coco 2D |
Fri, Mon - Wed 14:45, 17:15, 19:45 Sat - Sun 12:15, 14:45, 17:15, 19:45 Thu 14:45, 17:15, 19:45, 21:00
|
Тайната на Коко и къс филм с Олаф 2D |
Премиера |
Jigsaw |
Fri - Thu 22:15
|
Пъзелът (категория D) |
|
Little Vampire 2D |
Fri, Mon - Thu 16:50 Sat - Sun 12:00, 16:50
|
Малкият вампир 2D (категория B) |
|
Justice League 3D |
Fri, Mon - Thu 15:00, 16:20, 17:30, 18:50, 20:00, 21:20, 22:30 Sat - Sun 12:30, 13:50, 15:00, 16:20, 17:30, 18:50, 20:00, 21:20, 22:30
|
Лигата на справедливостта 3D (категория B) |
|
A Bad Moms Christmas |
Fri, Mon - Thu 15:50, 18:00, 20:10, 22:20 Sat - Sun 11:30, 13:40, 15:50, 18:00, 20:10, 22:20
|
Палави мамчета по Коледа (категория C) |
Премиера |
Tulip Fever |
Sat 10:30
|
Треска за лалета (категория C) |
|
|