Cinema City Rousse |
3/27/2015 - 4/2/2015 |
Big Hero 6 2D |
Sat - Sun 11:40
|
Героичната шесторка 2D (категория B) |
|
Fast and Furious 7 |
Wed 14:30, 17:10, 19:50, 21:40, 22:30 Thu 14:30, 17:10, 19:50, 22:30
|
Бързи и яростни 7 |
Предпремиера |
Jupiter Ascending 3D |
Fri - Tue 19:00
|
Пътят на Юпитер 3D (категория C) |
|
The Gunman |
Fri - Tue, Thu 14:15, 19:30 Wed 19:30
|
Стрелецът (категория D) |
|
Insurgent |
Fri, Mon - Thu 14:10, 16:30, 18:50, 21:10 Sat - Sun 11:50, 14:10, 16:30, 18:50, 21:10
|
Дивергенти 2: Бунтовници (категория C) |
|
The Water Diviner |
Fri - Thu 22:00
|
Търсачът (категория C) |
|
Home 2D |
Fri, Mon - Wed 16:00, 20:00 Sat - Sun 12:00, 16:00, 20:00 Thu 16:00, 19:00, 20:00, 21:00
|
У дома 2D (категория B) |
Премиера |
Kingsman: The Secret Service |
Fri - Tue, Thu 21:50
|
Kingsman: Тайните служби (категория C) |
|
The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water 2D |
Sat - Sun 11:10 Thu 14:00
|
Спонджбоб: Гъба на сухо 2D (категория B) |
|
The Boy Next Door |
Fri - Thu 14:20, 16:20, 18:30, 20:30, 22:30
|
Съседското момче (категория D) |
Премиера |
Fast and Furious 6 (С) |
Wed 19:00
|
Бързи и яростни 6 (С) (категория C) |
|
SpongeBob SquarePants 2 3D |
Fri, Mon - Wed 14:30 Sat - Sun 12:30, 14:30
|
Спонджбоб: Гъба на сухо 3D (категория B) |
|
Focus |
Fri, Mon - Thu 15:30, 17:40, 19:50, 22:10 Sat - Sun 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22:10
|
Фокус (категория C) |
|
Chappie |
Fri - Tue 18:40 Thu 19:00
|
Чапи (категория C) |
|
Cinderella (dubbed) |
Fri, Mon - Thu 14:50, 16:00, 17:10, 18:20, 20:40 Sat - Sun 11:20, 12:20, 13:40, 14:50, 16:00, 17:10, 18:20, 20:40
|
Пепеляшка (дублиран) (категория B) |
|
Tracers |
Fri - Tue 16:45
|
Трасьори (категория C) |
|
Danny Collins |
Fri - Thu 14:40, 16:50, 19:10, 21:20
|
Дани Колинс |
Премиера |
Paddington |
Sat - Sun 12:10
|
Падингтън (категория B) |
|
Home 3D |
Fri, Mon - Wed 14:00, 15:00, 17:00, 18:00, 19:00, 21:00 Sat - Sun 11:00, 13:00, 14:00, 15:00, 17:00, 18:00, 19:00, 21:00 Thu 14:00, 15:00, 17:00, 18:00
|
У дома 3D (категория B) |
Премиера |
Fifty Shades of Grey |
Fri - Tue 21:10
|
Петдесет нюанса сиво (категория D) |
|
Run All Night |
Fri - Tue, Thu 16:40, 21:30 Wed 16:40, 21:50
|
Среднощно преследване (категория D) |
|
Shaun the Sheep |
Sat - Sun 12:50
|
Овцата Шон (категория B) |
|
|
|
|